Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5