Series
Ratings
56
Stranger ThingsRated ★ 4.0- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- History of ScruffinessRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- HousekeeperRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 수령인Rated ★ 1.5
- The ManipulatedRated ★ 1.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- TriggerRated ★ 2.5
- AsuraRated ★ 3.5