Series
Ratings
14
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The CravingsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5