Series
Ratings
19
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Light of My LionRated ★ 5.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0