Series
Ratings
44
SignalRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 2.0
The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0- Butcher BarberRated ★ 3.5
Passionate LoveRated ★ 2.0- Little Girl DetectiveRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 3.0
Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5- A Culprit Among FriendsRated ★ 3.5
- The Great Gye Choon-binRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.0- MRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0