Series
Ratings
131- The FrogRated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The GentlemenRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- RevenantRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5