Series
Ratings
101- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Half Blue SkyRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Inspector KooRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5- This Is PopRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5