Movies
Ratings
238
District B13Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0- Blood RainRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0