Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0- 20th Century GirlRated ★ 1.5
- Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
- Believer: extended cutRated ★ 3.5

The Night OwlRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Blood Red SkyRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 0.5- SinglesRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 1.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5