Series
Ratings
55
Russian DollRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- Skam Season 4Rated ★ 3.5
- Skam Season 2Rated ★ 3.5
- Skam Season 1Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5- Skam Season 3Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0