Series
Ratings
74
Blue OrchestraRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
쓰레기 변호사Rated ★ 3.0
Fang of the Sun DougramRated ★ 2.5
Napoleon no MuraRated ★ 4.0
The Flying TireRated ★ 5.0
Yamegoku: Yakuza Yamete ItadakimasuRated ★ 3.0
Fugoh KeijiRated ★ 3.5
トクサツガガガRated ★ 5.0
Space Runaway IdeonRated ★ 3.5
Fighting Spirit RisingRated ★ 3.0
Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.0
Ashita no Joe 2Rated ★ 3.5
夏子の酒Rated ★ 3.0
The UnbrokenRated ★ 5.0
Fighting SpiritRated ★ 3.5
Ashita no JoeRated ★ 4.0
西部警察 PARTⅢRated ★ 2.5
西部警察 PARTⅡRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0