Titles you rated
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Colombo Season 1Rated ★ 2.5- SeoulmoonRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 3.0- Mazinger ZRated ★ 2.5
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
- Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 2.5
Falling SkiesRated ★ 3.0
Falling SkiesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0
- Country DiariesRated ★ 3.0

Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- GrimmRated ★ 3.0