Series
Ratings
71- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- BootsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 1.0
- As You Stood ByRated ★ 2.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5