Movies
Ratings
388
The Parent TrapRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Yours, Mine & OursRated ★ 3.0
High School DebutRated ★ 3.0- A Cinderella Story: Once Upon a SongRated ★ 1.0
Ella EnchantedRated ★ 2.0
Monte CarloRated ★ 2.0- Another Cinderella StoryRated ★ 2.0
Tokyo Marble ChocolateRated ★ 2.0
John Tucker Must DieRated ★ 3.0