Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0