Movies
Ratings
945
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0- The Great FloodRated ★ 0.5
- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
CircleRated ★ 1.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Pacific HeightsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0- Bring Her BackRated ★ 4.0
- It's What's InsideRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 2.5
- UprisingRated ★ 4.0
- I, The ExecutionerRated ★ 1.0