Series
Ratings
49- I'll Take the Trip for YouRated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- NewtopiaRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.0- A Shop for KillersRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 2.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0