Series
Ratings
298
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.0