Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0- A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
- A Model FamilyRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 3.0
- The WaterfrontRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0