Series
Ratings
151
Miss Chun Is a LitigatorRated ★ 3.0- BlossomRated ★ 3.0
- The Legend of ZhuohuaRated ★ 2.5
- A Dream Within a DreamRated ★ 4.5
- RebornRated ★ 3.5
- The Prisoner of BeautyRated ★ 4.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 4.5
Word of HonorRated ★ 3.5- The DoubleRated ★ 3.5
- Back From the BrinkRated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5- New Life BeginsRated ★ 3.5
- Guardians of the DafengRated ★ 3.5
- I Am NobodyRated ★ 4.0
- As Beautiful As YouRated ★ 3.0

Warm on a Cold NightRated ★ 4.5