Series
Ratings
26
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Touring After the ApocalypseRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Idol M@ster: XenoglossiaRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 2.0- 아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 3.5
- 아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 3.0
- 아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 3.0
The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Bakuon!!Rated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
Super CubRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5