Series
Ratings
26
Breaking BadRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0