Series
Ratings
19- Behind the ScenesRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0- Investiture of the GodsRated ★ 3.0
- I Will Find You a Better HomeRated ★ 5.0
Find YourselfRated ★ 2.5
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0