Series
Ratings
17
The ProducersRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0