Titles you rated
InuYashaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
- Blue TowerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0