Series
Ratings
44
The Lost RoomRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0