Series
Ratings
285- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 3.5- The Beast in MeRated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Our Dating SimRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5