Series
Ratings
51- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0- Space ForceRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5