Series
Ratings
348- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5

I Live AloneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
- Those Who Cross the Line - Master XRated ★ 3.5
- Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 3.5
- Those Who Cross the Line - ReturnsRated ★ 3.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- Those Who Cross the LineRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5