Series
Ratings
147
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0- Good GirlsRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- The OARated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5