Movies
Ratings
66
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5- Rules of DatingRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5