Titles you rated
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
- Extreme JobRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0