Series
Ratings
51
Cowboy BebopRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's ClassroomRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Merry MaryRated ★ 4.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5