Series
Ratings
56
Two WeeksRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0