Series
Ratings
59
HyenaRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- DraculaRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5