Movies
Ratings
458
A Pale View of HillsRated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 3.5
- The President's CakeRated ★ 3.5
- AmoebaRated ★ 3.0
- A Useful GhostRated ★ 4.0
- Princess Iron FanRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 3.5- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0- OmenRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5- Lucky DogRated ★ 3.0
- Already Know ButRated ★ 2.0
- Wouldn't Make It Any Other WayRated ★ 3.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5- K-NumberRated ★ 4.0