Series
Ratings
96- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5- Youn's KitchenRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
JackpotRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Movie RoomRated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.0