Series
Ratings
18
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0