Series
Ratings
14
Duty After SchoolRated ★ 1.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- HappinessRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0