Series
Ratings
27- Working: What We Do All DayRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0