Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 2.5
AjinRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5