Series
Ratings
59- Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
- BargainRated ★ 3.5
- Hit the SpotRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- Black KnightRated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.0