Series
Ratings
62- Mask GirlRated ★ 1.5
- I Am SoloRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0- You Season 4Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The FabulousRated ★ 2.0
- Inside Job Part 2Rated ★ 5.0
- The Future OfRated ★ 4.5
- Project Runway Season 18Rated ★ 5.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
High ClassRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- The ChairRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0