Titles you rated
Magical Circle GuruguruRated ★ 0.5
Farewell, My Dear CramerRated ★ 5.0
Colorful Love: I am Loved by a Genderless BoyRated ★ 0.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
あおざくら防衛大学校物語Rated ★ 0.5- Ex-Enthusiasts: MotoKare ManiaRated ★ 0.5
Afro TanakaRated ★ 1.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
白衣の戦士!Rated ★ 0.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 3Rated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 1.5
Perfect WorldRated ★ 3.0
Tokyo BachelorsRated ★ 0.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Don't Forget MeRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
ポケットモンスターRated ★ 4.5