Series
Ratings
695- Informa Season 2Rated ★ 4.0
InformaRated ★ 4.0
Frankenstein's LoveRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Trillion GameRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Season 1Rated ★ 1.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.5
Black CloverRated ★ 3.5
Black Clover Season 2Rated ★ 3.5