Series
Ratings
87- A Town Without SeasonsRated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 5.0
Garden of the WindRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 山岸ですがなにかRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 5.0- Boo, BitchRated ★ 1.0
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
Great PretenderRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0