Series
Ratings
32
Ossan's LoveRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
War of LiesRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 5.0
사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
きらきらひかるRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 5.0