Titles you rated
Shaman KingRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.0
Dark AngelRated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
원한 해결사무소Rated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0
BasiliskRated ★ 2.0