Series
Ratings
212
GokusenRated ★ 3.5
The LAST HOPERated ★ 2.5
GleipnirRated ★ 2.0
President, It's Time for Battle!Rated ★ 2.0
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 2.5
A3! Season Spring & SummerRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
ArteRated ★ 4.0
Sakura Wars the AnimationRated ★ 2.0
Shironeko Project: Zero ChronicleRated ★ 2.0
TamayomiRated ★ 2.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Gal & DinoRated ★ 2.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Argonavis from BanG Dream!Rated ★ 2.0
Hidden ThingsRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5
A Destructive God Sits Next to MeRated ★ 2.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5