Series
Ratings
205
My FamilyRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0- The TyrantRated ★ 4.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
- House of NinjasRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- Love VillageRated ★ 4.5
- Eye Love YouRated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
HiruRated ★ 1.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0